Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Пластилін

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче спочатку нові

Пластилін: Розвиток творчості та уяви у дітей, весела розвага для всієї родини

Пластиліном ми називаємо м'який, легко формований матеріал, що є сумішшю пластичних компонентів. Як правило, він складається з м'якого воску або пластику з додаванням пігментів для фарбування та ароматизаторів для приємного запаху. В Україні пластилін, ціна якого залежить від бренду виробника та його кількості в упаковці, є улюбленою розвагою у дітей. Проте широке застосування пластилін знайшов у різних сферах людської діяльності, у побуті.

Пластилін

Для яких цілей призначений пластилін

Цей м'який і приємний тактильний матеріал, здатний набувати будь-якої форми, різними за віком та професією людьми використовується по-різному.

 • Розвиток творчих навичок

У дитячій творчості пластилін дозволяє дітям висловити свої ідеї та втілити їх у життя через ліплення та створення різноманітних форм. Він сприяє розвитку фантазії, розвиває дрібну моторику рук.

 • Художні процеси

Художники та скульптори використовують пластилін для створення моделей та макетів перед тим, як розпочати роботу з більш складними матеріалами. Невеликі макети з пластиліну дозволяють побачити всю концепцію задуму художника/скульптора, виявити та скоригувати недоліки чи вади майбутнього шедевра.

 • Навчальні цілі

В освітніх цілях пластилін використовується для візуалізації абстрактних концепцій та навчання дітей основ геометрії.

 • Реабілітація

Робота з пластиліном сприяє не тільки розвитку дрібної моторики рук та фантазії. Пластилін є гарним заспокійливим засобом для дітей та дорослих, які мають проблеми з психікою.

З пластиліну можна створювати безліч різноманітних форм:

 • фігурки людей, тварин та рослин;
 • предмети побуту;
 • архітектурні споруди;
 • абстрактні композиції.

Ліплення з пластиліну відкриває величезні можливості для втілення різноманітних фантазій та ідей.

Значення пластиліну у розвитку дітей

Пластилін для дитячої творчості є важливим інструментом для пізнання світу. Працюючи з цим матеріалом, діти розвивають уяву, творче мислення та естетичний смак. Процес ліплення стимулює їхню креативність і здатність бачити рішення в нових формах. Крім того, він допомагає покращити координацію рухів, посидючість та концентрацію.

Для сімейного дозвілля пластилін також є чудовим варіантом. Разом з дітьми можна створювати різноманітні проекти та проводити захоплюючий годинник, надихаючи один одного та обмінюючись ідеями. Це сприяє зближенню та взаєморозумінню в сім'ї, дозволяє весело та з користю провести сімейне дозвілля.

Де в Україні можна купити якісний пластилін в потрібному обсязі

В інтернет-магазині KITE ви можете вибрати пластилін у необхідному обсязі та у зручній упаковці. Ми пропонуємо своїм покупцям різнокольоровий пластилін у різноманітній формі.

Восковий пластилін

Цей тип пластиліну відрізняється особливою пластичністю та м'якістю, що робить його ідеальним для занять з маленькими дітьми. Він має низку переваг:

 • не залишає слідів на руках та одязі;
 • приємно пахне;
 • легко моделюється;
 • добре утримує форму.

Різнокольоровий і тактильно приємний пластилін сподобається вашій дитині і надихне її на створення чудових шедеврів.

Тісто для ліплення

Це кольорова маса з приємним запахом, що формується, яка також підходить для дітей різного віку. Воно легко змішується між собою, не кришиться, відрізняється насиченими та яскравими кольорами.

В онлайн-магазині KITE кожен вид пластиліну доступний у різноманітних упаковках з різними ліцензійними серіями, такими як Kite Fantasy, KITE Hello Kitty, Hot Wheels, Shimmer & Shine, Kite Jolliers, KITE Dogs. Це дозволяє вибрати дітям пластилін зі своїми улюбленими персонажами, щоб вони могли створювати разом із ними чарівні світи.

Пластилін для дітей

Пластилін — це унікальний, універсальний і захоплюючий матеріал, який має багато переваг і виконує кілька важливих функцій:

 • сприяє розвитку дітей;
 • стимулює творчі здібності в дітей віком;
 • є чудовим способом провести час у родинному колі.

Інтернет-магазин KITE пропонує купити пластилін та тісто для ліплення у Києві з доставкою по Україні. У нас ви знайдете якісні матеріали для ліплення з різних ліцензійних серій, які зацікавлять не лише дітей, а й інших членів вашої родини. Мрійте, фантазуйте та моделюйте разом з дітьми все, що захочеться їхній уяві, щоб ваша дитина відчувала вашу підтримку та цінувала час, проведений з вами.

Вгору