Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Пластилін, моделінги та інструменти до них

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче спочатку нові

Пластилін, моделинги та інструменти до них купити з доставкою по Україні від інтернет-магазину Kite

Пропонуємо ознайомитися з пропозицією модельних аксесуарів і художніх матеріалів у Києві на нашому сайті.

Непомітна гра з пластиліном дуже важлива для розвитку дитини. Оснащення шкільної майстерні аксесуарами для моделювання просто необхідно: пластикові матеріали, такі як пластилін, допомагають поліпшити ручні навички малюка і розвинути так звані дрібні моторні навички — дитина, моделюючи фігури з пластиліну, навчається хапати предмети, тренує зап'ясті, руку і передпліччя, розвиває здатність напружувати і розслабляти м'язи. Пластилін восковий Kite можна застосовувати дітям в перші роки життя. Доступний в багатьох кольорах — і яскравих і пастельних, і неонових — дозволяє створювати буквально все, що приходить на розум вашому малюкові.

Пластилін не залишає плям або бруду, а завдяки високій сприйнятливості до замісу його можна обробляти при низьких температурах і з використанням прес-форм та інструментів, яких також вистачає в асортименті нашого каталогу. Пропоновані приладдя для моделювання, доступні з пластмас, включають в себе різні форми (букви, цифри, геометричні фігури, тварини, фрукти, овочі), різні типи роликів, спеціальні ножиці для різання пластмас та моделювання шпателів.

Виготовлення пластиліну та інших модельних мас

Хоча пластилін є найпопулярнішою пластичною масою для моделювання, Kite пропонує і інші продукти. Великий інтерес у дітей викликає барвисте, м'яке тісто, формула якого заснована на воді. М'яке тісто — це м'яке і приємне на дотик маса, з якої надзвичайно легко створювати різноманітні форми. Безпечний для дітей від 2 років, він пропонує безліч можливостей для моделювання: він доступний в багатьох яскравих кольорах і, як пластилін, призначений для роботи з роликами, выжималками, формами або шпателями для моделювання.

Моделювання: пластичні маси — кольорове тісто

Кольорове тісто — найпопулярніша пластична маса для ліплення. Kite, як виробник товарів для дітей, має в своєму асортименті пластилінові кубики, доступні в багатьох насичених кольорах: в пастельних і неонових. Завдяки можливості вибирати з такого великого спектру відтінків, творчість не має меж! Матеріал не залишає плям або бруду, а завдяки високій сприйнятливості до моделювання його можна легко ліпити з використанням форм та інструментів.

Готові маси для ліплення і карвінгу

Пластилін і тісто особливо часто зустрічаються на уроках малювання для дітей, тому наші пропозиції також включає в себе моделювання мас, які будуть використовуватися серед дітей більш старшого віку і дорослих. Один з них створено для моделювання фігур і ліплення самотвердіючої маси з пластичними властивостями, подібними глині, але після обробки не вимагає випалу в печі.

Батькам на замітку!

Заняття мистецтвом фантастично стимулюють уяву. Одна ідея полягає в тому, щоб використовувати масу для моделювання. Їх можна використовувати для створення маленьких і великих скульптур, які природним чином тверднуть, зберігаючи химерні форми. Моделюючими масами є як звичайний пластилін, так і ліпні глини, глиняні маси.

Щоб дитина могла створити всі уявні речі, наші маси для ліплення доступні в широкому асортименті кольорів. Вони виконані у всіх кольорах веселки: теракотового, жовтого, зеленого, синього, червоного або чорного.

Ми пропонуємо все, що є на світовому ринку. У нас ви можете знайти кращу якість моделюючих мас ціна на які вас спонукає до швидкої покупки.

Вгору