Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Папір кольоровий та картон

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче спочатку нові

Кольоровий папір та картон для творчих експериментів

Творчі заняття завжди позитивно впливають на розвиток дитини. Малювання, ліплення, створення цікавих скульптур та звісно ж аплікації. Вирізання фігур з кольорового паперу та картону справляє потужний позитивний вплив на загальний розвиток дитини, зокрема креативне мислення. Кольоровий папір та картон купити в Україні пропонує магазин Kite. Тут ви зможете обрати набори для творчості різного кольору та фактури.

Папір кольоровий та картон

Позитивний вплив аплікацій на дитячий розвиток

Найперше потрібно наголосити на тому, що аплікації потрібно робити разом з батьками, якщо це маленька дитина. Важливо пояснити базові речі — як тримати ножиці, як правильно та рівно вирізати. Для наклеювання зручніше використовувати клейовий олівець — він не займає багато місця, не бруднить одяг та робочий стіл.

Серед основних позитивних ефектів аплікацій відзначимо:

  • знайомство з основними кольорами та фігурами;
  • розвиток просторового мислення, фантазії - дитині потрібно ретельно продумати, в якому місці краще розташувати певні елементи;
  • розвиток логічного мислення та вміння створювати історії, адже для більшості аплікацій дитина має придумати цікавий сюжет;
  • покращення дрібної моторики, котра дуже тісно пов'язана з навичками мовлення.

Різновиди паперу та картону в магазині Kite

Всі набори паперу та картону мають креативні обкладинки, котрі потішать малюка. Картон та папір представлені ліцензованимии серіями:

  • KITE,
  • My Little Pony,
  • Transformers,
  • Paw Patrol,
  • Kite Fantasy,
  • Naruto.

Основу будь-якої аплікації становить білий картон, адже саме на нього потрібно клеїти кольорові фігури. Для цього найкраще підійде Kite Fantasy K22-254-2, білий цупкий картон, призначений для створення аплікацій, святкових листівок, об'ємних моделей, витинанок. Також з такого картону можна створювати креативні закладки.

Білий картон буде ідеальним матеріалом для виготовлення дидактичних матеріалів - на ньому штучно записувати слова та правила.

Картон досить щільний, має однорідну структуру, при цьому він легко ріжеться канцелярськими ножицями. Такий набір картону буде гарним вибором для домашньої творчості, школи та садочку.

Втілити в життя цікаві сюжети допоможе двосторонній кольоровий папір NR23-252. Такий папір має однорідну структуру та насичені неонові кольори. Такий папір буде незамінним вибором для виробів, у яких проглядаються обидві сторони. Папір має однорідну структуру, легко ріжеться ножицями, безпечний для дітей.

Обкладинка набору присвячена герою аніме Naruto, тож буде чудовим вибором для його шанувальників.

Упаковка має вигляд папки зі щільного картону, тому в ній зручно зберігати папір та готові роботи, аплікації.

Кольоровий картон та папір

NR23-252 — набір двостороннього кольорового паперу відрізняється гармонійними, ніжними, пастельними кольорами. Такий набір буде чудовим вибором для дівчаток, котрі люблять сюжети про принцес та єдинорогів. Нейтральні, пастельні кольори нададуть плодам дитячої творчості особливої ніжності.

Особливої уваги заслуговує голографічний картон Kite K22-421. Такий набір дозволить зробити унікальними будь-які дитячі вироби. В наборі шість насичених кольорів з оригінальними ефектами голограми. З таким картоном приємно працювати — він легко ріжеться, добре тримає форму, не деформується після створення об'ємних фігур.

Голографічний картон буде чудовим доповненням до будь-якої композиції, основою для скрапбукінгу та декорування подарунків

Обрати набір білого чи кольорового картону, паперу вам завжди допоможуть у магазині Kite.

Вгору