Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Фломастери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче спочатку нові

Фломастери — кращі інструменти для дитячого малювання

Фломастери, звичайно, придумані не так давно, як олівці або фарби. Але історія їх створення і вдосконалення не менш цікава. І вона гідна, щоб з нею познайомитися. Особливо з огляду на те, що фломастери купити в Україні і в будь-якій країні світу вважається обов'язковим для дітей від малого до великого. Їх використовують в шкільному класі і дитячому садку, а також в будь-якому офісі і дизайнерської студії.

Коли були придумані і коли стало можливим купити фломастери?

Цей інструмент сьогодні надзвичайно широко затребуваний. Навіть багато справжніх художників не відмовляють собі в задоволенні створення коміксів, малюнків або ескізів, використовуючи фломастери. Купити в Києві і будь-якому іншому місті України їх сьогодні можна самих різних видів. Хоча спочатку вони виглядали як ручка, у якій замість стрижня використовувався повстяний наконечник. Їх називали маркерами. Придумані ці ручки були 110 років тому винахідником Лі Ньюманом. Через 15 років виріб було вдосконалено, а ще через двадцять років отримало назву Magic Marker. По суті, це був флакон з чорнилом. Він закривався ковпачком з повстяним пером. Завдяки своїй гігроскопічності, повсть поступово наповнювався чорнилом. Він залишав на папері чітку лінію. Фломастери в Україні вперше з'явилися з Німеччини. Але в неї в свою чергу вони потрапили з Японії. Це були вже добре відомі нам сьогодні трубочки, наповнені пористим матеріалом, який рясно просочений кольоровими чорнилом. Ковпачок закінчувався фетровим вузлом. Придумав такий варіант японець Юкіо Хорі. Спочатку вони не вважалися інструментами для дитячого малювання. Більш того, з їх допомогою створював свої мультфільми знаменитий Дісней.

Чому фломастери ідеально підходять для дитячої творчості?

Як тільки на ринку з'явилися фломастери, купити їх для своїх дітей прагнули всі батьки. Інструменти володіють всіма характеристиками, необхідними для дитячої творчості. Вони можуть бути товстими і тонкими. Але в будь-якому випадку з їх допомогою можна створювати чіткі, яскраві, виразні лінії. Вони більш зручні та практичні в застосуванні, ніж фарби. Дитина не забруднює руки, одяг і навколишні предмети, як це відбувається під час малювання фарбами. Це важливо, хоча вміст флакона відмінно відпирається з будь-якої тканини і витирається з будь-якої поверхні. Фломастери не ламаються, як олівці. При їх використанні маленький художник відразу ж бачить результат від своїх старань. Матеріали фломастерів та чорнила повністю екологічно безпечні. Завдяки продуманій конструкції, чорнило рівномірно проникає на пишучий вузол. Після висихання внутрішнього гігроскопічного матеріалу передбачена можливість дозаправляти фломастери. Ціна таких виробів цілком доступна. Хоча є і дуже дорогі інструменти даного типу. Але батьки будь-якої сім'ї можуть дозволити собі покупку такого зручного інструменту для своїх діток. І навіть якщо фломастери ламаються або втрачаються, то це невелика матеріальна шкода. Безпека цих виробів полягає ще і в тому, що по обидва боки трубочка має дихаючий ковпачок. І навіть якщо дитина випадково проковтне його, і він застрягне в трахеї, то зможе дихати завдяки вентиляційних отворів в них. Тому такі фломастери купити недорого можна навіть для самого маленького художника. Ще один аргумент на користь цих інструментів полягає в тому, що при поломці все його елементи утворюють округлі краю. Тому ні по одному з параметрів фломастери не можна назвати ні травмонебезпечними, ні токсичними.

Рекомендуємо вам найкращі сучасні фломастери замовити з доставкою на будь-яку адресу в нашому інтернет-магазині Kite. Це інструменти з кращих сучасних серій, що залучають дітей. З дотриманням ліцензування компанія Kite створює продукцію в стилі Hello kitty, Paw Patrol, Трансформер, My Little Pony. Це високоякісні, зручні у використанні, стильні фломастери, які будуть надихати вашу дитину на справжні творчі подвиги.

Вгору