Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Зошити шкільні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче спочатку нові

Зошити — це те, без чого не може обійтися жоден студент. Яскраві і привабливі шкільні зошити вимагають ретельних заміток. Організуйте свою роботу, вибираючи в каталозі нашого сайту різні записні книжки для кожного предмета. Різноманітність візерунків і кольорів зробить кожен день навчання більш приємним і в той же час допоможе вам висловити свою індивідуальність і інтереси.

У нашому асортименті ви знайдете шкільні зошити Kite з доставкою по Україні на будь-який смак. Ми пропонуємо дизайни, які ідеально підходять для малюків, які тільки починають вчитися, а також для дітей старшого віку і підлітків. Цікаві поєднання кольорів, кумедні слогани, зображення відомих футболістів і персонажів зі світу спорту та розваг — це лише мала частина того, що ви знайдете на обкладинках пропонованих нами блокнотів. Крім того, ми пропонуємо повний асортимент — клітина, лінія, коса товщиною від 16 до 96 аркушів в різних форматах. Виберіть свій улюблений стиль і розмір, відповідний вашим потребам, і, можливо, навіть втомливе зубріння стане трохи більш терпимим.

Які зошити для школи вибрати?

Зошити потрібні кожному студенту, але їх вибір не завжди простий. На ринку так багато розмірів, типів і дизайнів, що не важко загубитися у величезному асортименті. Які шкільні зошити підійдуть першокласникові, а які — учневі старших класів?

Купити в Києві шкільні зошити для першого класу

У батьків «першокласників» можуть виникнути найбільші проблеми з покупкою зошитів для школи. Багато з них хотіли б до кінця літніх канікул купити все для свіжоспеченого учня. І зараз не потрібно чекати вересня, щоб дізнатися про вимоги вчителів в цьому відношенні. Більшість початкових шкіл інформують батьків майбутніх першокурсників про необхідні приладдя, включаючи зошити. В результаті відповідні покупки можуть бути зроблені раніше. Варто залучити дитину до придбання елементів дитячих аксесуарів. Красиві зошити з мотивами, обраними самою дитиною, неодмінно спонукають першокласника вчитися і змусять його менше боятися нового етапу в своєму житті.

Тематичні зошити — кращі для старшокласників

У міру успішності у студентів з'являється все більше і більше предметів, і для кожного потрібні окремі зошити. Старші діти охоче вибирають тематичні блокноти, у яких багато достоїнств.

По-перше, їх легко ідентифікувати в рюкзаку або на столі, тому що у кожного є своя характерна обкладинка. Часто кожна також витримується в різному колірному тоні.

По-друге, тематичні блокноти мають контент, адаптований під конкретну тему. Мова йде не тільки про кількість і тип сторінок (клітка, лінія або прості), а й про додаткову корисну інформацію. Це можуть бути, наприклад, важливі математичні формули або, наприклад, таблиця множення для молодших школярів, історичні дати, «шпаргалка» в зошиті англійською мовою. Це явна допомогу як в класі, так і при самостійному навчанні або виконанні домашніх завдань.

Шкільні зошити для старшокласників

Середня школа означає набагато більшу незалежність і свободу у виборі таких навчальних посібників, як шкільні зошити. Підлітки охоче вибирають, перш за все, красиві зошити з близькими їм мотивами — це можуть бути забавні слогани, графіка, що відповідає їх інтересам, або просто обкладинки в їх улюблених кольорах. Хтось любить тематичні блокноти, хтось вибирає функціональні блокноти, розділені роздільниками, в яких можна робити нотатки з кількох предметів.

У старшокласників більше годин занять і різних предметів, ніж у молодших, тому в цьому випадку також важливі розмір і вага зошитів. Варто пам'ятати, що шкільні зошити в твердій палітурці міцніші, але вони займають більше місця в рюкзаку і явно важче. Дешеві шкільні зошити в м'якій обкладинці набагато легше вмістити в рюкзаку. Також добре враховувати кількість сторінок в кожному записнику.

Вгору