Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Клей-олівець

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче спочатку нові

Клей-олівець: основні види, склад та сфера застосування

Клей необхідний для різних завдань. Він може бути різним за складом та властивостями. Але якщо потрібно склеювати папір під час рукоділля або в офісі, то найкращим рішенням стане клей-олівець. Купити в Україні його зручно у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо таке канцелярське приладдя в широкому асортименті.

Клей-олівець

Чому та для яких цілей варто купити клей-олівець?

Цей вид клею призначений для склеювання різних матеріалів, переважно паперу. Залежно від в'язкості речовини, що використовується в ньому, такий клей може фіксувати також гуму, шкіру, тканину і навіть метал. Але найбільш затребуваним є канцелярський клей. У Києві та інших населених пунктах України він має попит як матеріал для шкільних уроків ручної праці та різноманітних творчих гуртків. З його допомогою зручно склеювати елементи аплікації, окремі листи, а також тканину, сухе листя і навіть бісер. Завдяки зручності експлуатації, економічності, довговічності та масі інших переваг такий клей також активно використовується у різних офісах.

Переваги клейового олівця

Старше покоління більше звикло до застосування рідких речовин, що клеять. Але клей-олівець має перед таким попередником безліч переваг. До них можна віднести:

  • Зручність експлуатації. Склад клейового олівця твердий. Він поміщений у зручний компактний ергономічний пластмасовий тубус. Саме через це виріб і отримав свою сучасну назву — олівець.
  • Довговічність. Циліндр із клейкою речовиною закривається зручним ковпачком. Таким чином, забезпечується герметичність його зберігання. Клей не висихає та зберігає свої властивості близько трьох років.
  • Економічність. Клейовий олівець, замовити який можна в нашому інтернет-магазині, не витрачається безглуздо на відміну рідких аналогів. Він наноситься точно на ділянку склеювання, без розтікання та пересихання.
  • Естетичність. Клей зручний у впакуванні. У процесі зберігання та застосування він не втрачає своєї зовнішньої привабливості. А склеєні поверхні залишаються чистими за контуром з'єднання. Після висихання клей не дає характерних плям.
  • Можливість переклеювання. Клей не залишає слідів на папері та дозволяє роз'єднувати раніше склеєні поверхні. Тому його застосовують для створення стікерів та інших видів самоклеючих листів.

Хімічний склад клею-олівця

  • Цей матеріал в основному виготовляється на основі клею ПВА. Відповідно, він складається з полівінілацетату, зволоженого за допомогою води. Тому зазвичай цей матеріал підходить для склеювання листів картону, паперу, фотографій. Клей-олівець із каталогу нашого магазину наноситься на робочу поверхню легко, рівномірно, після чого швидко висихає. Він не токсичний, оскільки до його складу не входять небезпечні для організму людини розчинники. Тому матеріал рекомендується для застосування у дитячій творчості.

Якісний клей-олівець

  • Також такий клей може бути виготовлений на основі PVP. У ньому, на відміну першого варіанта, у ньому застосовується полівінілпіролідон. Зволожується такий клей гліцерином. Використовується він також для склеювання аркушів паперу різних видів, а також фотопаперу та картону. Він добре поєднує тканинні матеріали. Клей також наноситься легко, а висихає дуже швидко. До того ж він має потужну адгезію і витримує вплив критично низьких температур. Такий клей-олівець також безпечний для застосування.

Рекомендуємо в нашому інтернет-магазині замовити клей-олівець, ціна на який у нас нижча за середньоринкову. А ось якість матеріалу є гарантовано високою.

Вгору