Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Планери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче спочатку нові

Організація робочого місця: Планери та дошки настінні для записів бренду Kite

Планери та дошки для записів – це зручні та функціональні інструменти для організації часу та планування завдань. В Україні купити планери та дошки від бренду Kite або інших виробників легко завдяки офіційному дилеру ТМ Kite у Києві — магазину My Kite. Дані вироби є важливими елементами організації робочого місця, вони сприяють оптимізації всіх робочих чи навчальних моментів.

Планери

У чому користь організації робочого місця?

Здатність правильно організувати своє робоче місце — це процес створення зручного та ефективного середовища для роботи/навчання. Він включає розподіл простору, розміщення необхідного обладнання і матеріалів, а також допомагає підтримувати порядок і чистоту.

Учням організація робочого простору допомагає:

 • підвищити продуктивність;
 • сконцентруватися на досліджуваному матеріалі;
 • легше засвоїти отриману інформацію;
 • запам'ятовувати матеріал, що вивчається;
 • уникати факторів, що відвертають увагу.

Дошки для записів та використання планера бренду Kite допоможуть студенту чи школяру максимально ефективно організувати свій час та розподілити черговість завдань.

На робочому місці організація також дає низку переваг:

 • підвищує ефективність та рівень комфорту роботи;
 • дозволяє підтримувати чистоту та порядок на робочому столі;
 • допомагає правильно розподілити робочі матеріали;
 • сприяє зменшенню стресу на роботі;
 • підвищує концентрацію, якісно покращує виконання поставлених завдань.

Добре організований робочий простір сприяє підвищенню мотивації та задоволеності роботою.

У чому користь організації часу та планування завдань?

В рамках організації навчального/робочого простору, якісна організація часу та ефективне планування завдань з планером Kite дають людині ряд переваг:

 1. Ефективність — дозволяють провести максимальну оптимізацію часу, підвищуючи продуктивність і скорочуючи час, що витрачається на вирішення завдань.
 2. Контроль — планери допомагають контролювати робочі процеси, уникати прокрастинації (відкладення завдань на потім) та зривів термінів.
 3. Структура — ясність структури робіт допомагає зосередитися на пріоритетних завданнях та уникати безладу.
 4. Зменшення стресу — планування дозволяє правильно оцінити та розподілити навантаження, що знижують рівень нервозності, стресу та тривоги.
 5. Досягнення цілей — планування допомагає крок за кроком методично досягати поставленої мети, розбиваючи їх у дрібніші та реалістичні кроки.
 6. Вільний час — планери Kite на тиждень або на місяць вперед допомагають виявити збудувати робочий графік так, щоб залишався час для відпочинку та особистих інтересів.

У цьому аспекті планери та дошки для записів є незамінним інструментом для організації навчального чи робочого процесу на будь-який період часу — на тиждень чи місяць.

Планери Kite

Дані вироби є стильними настінними дошками з роздільниками на дні тижня і додатковими блоками для нотаток. Вони можуть бути використані як у домашньому, так і в офісному оточенні для різних завдань:

 • планування розкладу;
 • позначок важливих подій;
 • нагадувань.

Планери зручні для людей різного віку, від студентів до бізнесменів, адже добре організований час — запорука успіху будь-якого починання.

Настінні дошки для записів Kite

Переваги настінних дощок для записів Kite обумовлені їх функціями. Вони надають можливість:

 • фіксувати важливі справи у нотатках;
 • планувати завдання;
 • малювати завдяки особливому покриттю, яке дозволяє використовувати їх як магнітну дошку.

Дошка для записів

Такі дошки можна використовувати в офісах, будинках, освітніх, медичних та інших установах. Яскраві, веселі, в оригінальному дизайні, вони піднімають настрій та настроюють на позитивний лад. Продукція бренду Kite привертає оригінальністю, функціональністю та яскравим дизайном увагу не лише дітей, а й дорослих.

Настінні планери та дошки Kite допоможуть вам організувати свій час та простір, щоб він був функціональним та стильним. Ви можете оформити заявку на покупку планера з доставленням до будь-якого населеного пункту України на сайті онлайн магазину My Kite. Також у вас є можливість в нашому магазині купити з доставленням по Києву планери настінні Kite, а також дошки на стіну для записів від відомого у світі виробника.

Вгору